Reference

Pomozte Mazané lišce ke zlepšení jejích služeb!

Mazaná liška si je plně vědoma toho, že stále je co zlepšovat. Ke zlepšení může přispět každý z vás! Aby se případně mohlo něco zlepšit, tak je důležité to něco jasně pojmenovat…

 • Byl jsi klientem Mazané lišky a chceš se podělit o své zkušenosti s ostatními?
 • Máš námět na zlepšení služeb Mazané lišky?
 • Pomohla ti Mazaná liška ke zlepšení studijních výsledků?

Podělte se se svými zkušenostmi s ostatními. 

 1. Veronika

  S doučováním prostřednictvím Mazané lišky jsem byla velice spokojená. Vlaďka vám zaručí vstřícnost, ochotu a pokrok.

  5
 2. Aleš

  Maximální spokojenost ✅

  5
 3. Ondra

  Díky kvalitní přípravě mazané lišky jsem odmaturoval na první pokus u státní maturity. Doučování bylo cílevědomé a naučilo mě vše co jsem pro zvládnutí zkoušky potřeboval. Vlaďka je naprosto skvělá a donutí vás něco dělat. Děkuju ještě jednou za všechno! Mohu jen doporučit.

  5
 4. Pavel

  Mazaná liška je super!:) Vřele Všem doporučuji. Perfektní příprava k maturitní zkoušce z Aj.

  5
 5. Vašek

  Vřele doporučuji 🙂 pro flákače jako jsem byl já to byla posledni zachrana 😀 dva roky po škole bez dodělané maturity (Matika) s poslednim pokusem a bez chuti k učení jsem našel spásu. S ochotou a velkou trpělivostí jsme spolu za nejakých 6 nebo 7 lekcí oprášili mou tak slabou matiku a doučili se vše potřebné ke zkoušce.za krátkou dobu doplnila neznalosti, znalosti již nabité prohloubila a hlavne namotivovala k učení 🙂 každopádně v den D jsem nastoupil sebevědomě ke zkoušce a o par dní později s hrdostí převzal maturitní vysvedčení. No prostě super doučko, znalosti, dobrý výklad, dobrá domluva na termínech schuzek vzhledem k dvousměnnému provozu, příjemné prostředí a hezká učitelka 🙂 Děkuju 🙂

  5
 6. Václav

  Mazanou Lišku mohu jen doporučit. Dceři pomohla se základy Angličtiny. Hravou formou ji učila výslovnost i slovíčka. Pokud by dcera opět potřebovala nějaké doučování určitě se obrátíme opět sem.

  5
 7. Viliam

  S doučováním Mazané Lišky jsem byl velmi spokojen. Příprava na přijímací zkoušky z matematiky mi pomohla se dostat na školu, kterou jsem si vybral. Prostředí Mazané Lišky je příjemné a zrovna tak i Slečna Hromasová. Služeb Mazané Lišky v případě potřeby zase využiji.

  5
 8. Soňa

  S Mazanou liškou jsem velmi spokojena. Předtím jsem se v Aj vůbec neorientovala ale díky doučování mi nedělá problémy mluvení ani psaní v Anglickém jazyce což mi pomáhá v jak v pracovním tak i v osobním životě.

  5
 9. Marketa

  S Mazanou liškou jsem moc spokojená,díky vám Vlaďko,můj syn zvládl reparát z matematiky.Moc si vás chválil , že jste mu vše skvěle vysvětlila a on to pochopil 🙂

  5
 10. Honza

  S mazanou liškou jsem hodně spokojený, pomohla mi k lepší známce z angličtiny a na střešní škole s angličtinou už problémy nemám. Určitě doporučuji. Také mi pomohla s přípravou na přijímací zkoušky, které jsem úspěšně zvládl.

  5
 11. Iveta

  S doučováním jsem nadmíru spokojená. Při vypracovávání maturitních testů z matematiky a odstraňování bariér v daném tématu mi Vlaďka pomohla zvládnou maturitní zkoušku. Můžu všem doporučit. Úžasný přístup, flexibilita a názorné učení. Nevím jak vyjádřit své díky.

  5
 12. Monika

  Tak tomuto perfektnímu doučování nelze mít komentář!
  -Dobrý přístup
  -Správně vysvětlené
  -Profi doučování
  -A dalších nesčetně moc věcí,díky kterým jsem postoupila do dalšího ročníku!
  Díky moc Vlaďko!

  5
 13. Tomáš

  Chtěl bych moc poděkovat Mazané lišce 😀 za luxusní přípravu k maturitní zkoušce z českého a anglického jazyka. Jsem moc spokojen,,, maturitní zkouška mi vyšla snad jen díky tomuto doučování. Moc děkuji a brzy doučování nejspíše využiji, ale tentokráte z matematiky.

  5
 14. Martina

  Super super super

  5
 15. Lukáš

  100 % souhlas s Danielou, výstižně vyjádřeno. K Mazané lišce chodím od začátku pololetí. Doučování rozhodně nevnímám jako nucené zlo, ale jako velké plus. Za rok mě čekají přijímací zkoušky a tak volím Mazanou lišku jako partnera v přípravě na zkoušky. Děkuji Vlaďko.

  0
 16. Daniela

  Tohle doučování nepotřebuje komentář
  – ochota
  – efektivnost
  – vstřícnost
  – příjemné prostředí
  Absolutní spokojenost, naučí všechno, poradí se Vším, za chvíli pochopíte, proč je to tak.
  Mohu jen doporučit.
  Děkuji Vlaďko

  0
 17. Aneta

  Chci poděkovat Mazané lišce, že mi pomáhá s angličtinou, žádný učitel mi nikdy nedokázal vysvětlit gramatiku jako Vlaďka. Mockrát děkuji.

  5
 18. Forstovi

  Chtěli bychom moc poděkovat Vlaďce za doučování naší dcery z matematiky.Velmi jí to prospělo a pomohlo,výsledky ve škole se brzy dostavily.Dcera je s doučováním velmi spokojená a vždy se tam těší,Vlaďka je prostě NEJLEPŠÍ široko daleko-ještě,že jí tady máme!!!Jsme jí za vše strašně vděčni !!!

  5
 19. Filip

  Hodně mi pomohlo doučování z angličtiny. Dříve sem skoro nic neuměl, ale teď už mě angličtina i baví 🙂

  5
 20. Katka

  Jsem s doučováním hodně spokojena, test z celého pololetí jsem se díky ML napsala na 3 a to jsem předtím neuměla absolutně nic.
  Moc děkuji a až bude potřeba opět ML využiji.

  4
 21. Erika

  Chtěla bych poděkovat Mazané lišce a především Vlaďce, za perfektní přípravu mého syna na přijímací zkoušky na střední školu v matematice. Jsem nesmírně spokojená. Moc Vám děkuji.

  5
 22. Pavel

  Moc mi pomohlo doučování v matematice. Svůj zatím největší boj svádím s matikou, ale doučování mi velice pomohlo.
  Doufám, že tato služba bude pomáhat i dalším bezradným jako jsem byl já.

  5
 23. Eva

  Díky Mazané lišce se syn skvěle vylepšil v angličtině / z trojek se vyšvihnul na jedničky a dvojky / a hlavně si myslím, že už to doučování nebere jako nutné zlo ,ale i sám hlásí, že za Mazanou liškou vyráží. Už jsem Vlaďce několikrát děkovala a nyní tak činím oficiálně, protože je skvělá.

  5

Vyjádřete svůj názor na Mazanou lišku


Tvůj komentář musí Mazaná liška nejprve schválit, potom se objeví zde v referencích.. :)

*


*